Dobre prezenty w niskiej cenie

Dobre prezenty w niskiej cenie

Czy można kupić ciekawe prezenty do 100 zł (https://www.taniaksiazka.pl/prezenty/prezenty-do-100-zl) dla dzieci? Oczywiście, że tak. Nie jest żadną wielką filozofią kupić taki prezent. Wystarczy się tylko rozejrzeć po sklepach stacjonarnych. Zresztą – wystarczy tylko zajrzeć do internetu, który w takiej kwocie, zawsze będzie miał garść ciekawych inspiracji. Wśród nich mogą znaleźć się chociażby gry planszowe. Jest tak szeroki wybór gier, w różnych cenach, które nie są w stanie przekroczyć wyżej wspomnianej stówki.

Kangur, kalambury dla dzieci, gra towarzyska

Czy to możliwe, żeby popularna gra kalambury jeszcze nie była komuś znana? To chyba niemożliwe. Teraz ta gra dostępna jest w wersji dla najmłodszych dzieci. Nawet dla takich, które jeszcze nie są w stanie przeczytać hasła. Wszystko bowiem jest też narysowane. Nikt nie będzie miał problemu z tym, aby odgadnąć i przedstawić o co chodzi. Reszta pozostaje już tylko w rękach członków rodziny. Czy w prawidłowy sposób uda im się zgadnąć, o co chodzi osobie, która poszczególne hasła będzie przedstawiać. Kalambury to gra, która teoretycznie dostępna jest tylko dla osób, które sprawnie czytają, ale na szczęście teraz się to zmieniło. A to wszystko za sprawą wydawnictwa Kangur.

Kukuryku, Pełny kurnik, gra familijna


Zawartość pudełka to:

  • 4 tafelki z kogutami,
  • 4 karty graczy,
  • 2 kostki do gry,
  • instrukcja,
  • 56 kafelków z jajkami,
  • 48 kafelków z kurczakami,
  • 36 kafelków z kurami.

Ciekawa propozycja dla całej rodziny, a w szczególności dla najmłodszych dzieci. Zasady gry są bardzo łatwe. Można powiedzieć, że wystarczy tylko zbierać jaja, ale to nie jedyne zadanie, jakie czeka na wszystkich uczestników. Należy hodować kurczaki i kury. Hodowca powinien posadzić je na odpowiednich grzędach. Nie można również zapomnieć o tym, że trzeba wszystkie zwierzęta chronić przed ptasią grypą. Zwycięża ta osoba, która jako pierwszy ułoży na grzędach w swoim kurniku dziewięć dorosłych kur. Warto więc się sprężać, jeżeli chce się w tej wesołej rozgrywce odnieść zwycięstwo.